novinky v sortimentu

Tradičně vysoká kvalita lepidel Kleiberit, výrazně výhodnější cena v současné ekonomické situaci.

 • Lepidlo Kleiberit 301.2. Praxe ukázala, že v mnoha aplikacích stačí PVAC lepidlo s třídou voděodolnosti lepeného spoje D3. Proto bylo vyvinuto PVAC lepidlo Kleiberit 301.2. Jeho hlavní výhodou je nižší cena při zachování vysokého standardu užitných vlastností. Je vhodné i pro dýhování. Jedinou nevýhodou je nemožnost natužení na třídu voděodolnosti D4.
 • Lepidlo Kleiberit 707.6. Jedná se o moderní tavné lepidlo ze skupiny tzv. tavných polyuretanů (PUR), které vytvrzuje dvoustupňově. Jednak chladnutím, následně chemickou reakcí se vzdušnou vlhkostí. Jeho hlavní výhodou je vysoká tepelná odolnost lepeného spoje – až 140 °C. Proto je zvlášť vhodné pro lepení hran kuchyňských desek. Pro aplikaci tohoto lepidla je třeba zvláštního stroje – olepovačky. Pod jiným číselným označením se toto lepidlo vyrábí i v podobě tzv. „patron s kluzným pláštěm“ pro olepovací stroje systému Holz-Her. Za dodržení určitých podmínek (použití přechodových čistících patron) lze tedy na strojích Holz-Her používat jak klasická (tzv. EVA) tavná lepidla, tak i moderní tavná polyuretanová lepidla.
 • Kleiberit 600.0. Čirá (transparentní) lepící a těsnící hmota pro vnitřní i vnější prostředí. Neutrálně vytvrzující hmota na bázi silanem terminovaných polymerů, ekologicky příznivá, neobsahuje rozpouštědla, izokyanáty a ftaláty. Vhodná např. pro dilatační a připojovací spáry ve stavebnictví, lepení koupelnových doplňků na keramickou dlažbu a podobně. Přilnavost na většinu materiálů včetně některých plastů. Dodává se v kartuších.
 • Lepidlo Kleiberit 300.0. U oblíbeného PVAC lepidla třídy voděodolnosti D3 byla v roce 2014 provedena úprava receptury s cílem zvýšení voděodolnosti. Podařilo se a oborová zkušebna I.F.T. v Rosenheimu (SRN) vydala na konci roku 2014 protokol potvrzující, že po přidání 5 % tužidla Kleiberit 303.5 do lepidla Kleiberit 300.0 odpovídá lepený spoj třídě voděodolnosti D4. Ke zvýšení voděodolnosti se používá stejné tužidlo Kleiberit 303.5 jako u PVAC lepidel Kleiberit 303.0 a 303.2. Cena lepidla Kleiberit 300.0 zůstala i po výše uvedeném zlepšení užitných vlastností nezměněna.
 • Lepidlo 583 MS parkett Jedná se o lepidlo na bázi hybridního MS Polymeru, bez rozpouštědel, bez obsahu vody, neutrálně vytvrzující, určené pro pokládání parket a laminátových podlah. Lepidlo je pružné v celém průřezu spoje (tlumí kročejový hluk, vhodné pro podlahové vytápění) a je také ekologické (velmi nízký obsah uvolnitelných emisí – certifikovaná třída emicode EC 1). Balení – 3 sáčky po 6 kg v kartonu.
 • Lepidlo 333.0 V oboru designu obytných a kancelářských prostor je patrný stoupající trend využívání dýhovaných materiálů. Na nový trend reagovali vývojáři firmy Klebchemie a výsledkem jejich úsilí je toto nové lepidlo, určené pro plošné lepení za tepla.
  • Splňuje nejnovější ekologické požadavky, neobsahuje ani stopy formaldehydu
  • Zvyšuje produktivitu práce ve výrobě – je připraveno k přímému použití (nemíchá se s vodou), má velmi krátké lisovací časy ve vyhřívaném dýhovacím lisu
  • Spoj má voděodolnost D 3

  Balení – vědro 4,5 kg, 10 kg, 28 kg.

 • Čistič Kleiberit 823.3. Pomocí čističe 823.3 lze bezproblémově odstranit z části strojů a nástrojů zbytky lepidel. Balením v praktické láhvi s rozprašovačem se proces čištění výrazně zjednoduší. Čistič nastříkáte na znečištěné místo, necháte působit a následně uvolněné zbytky lepidla odstraníte čistým hadříkem.
 • Supracon PUR 568.0. Extrémně rychlé jednokomponentní lepidlo na bázi polyuretanu s vysokou pevností. Viskozita: prstovitá, tixotropní. Otevřená doba: cca 4 min.
 • Tavné lepidlo 773.3 Nové tavné lepidlo do olepovacích strojů a obráběcích center s olepovacím agregátem.
  Transparentní, Netahá vlákna, Pro rychlosti od ca. 10 do 30 m/min, Aplikační teplota 180-200°C, u obráběcích center ca. 170°C, Pro ABS, melaminové i dýhové hrany
 • Tavné lepidlo 782.0 Tavné lepidlo v patronách s kluzným pláštěm pro olepování hran z masivu, melaminu, PVC, ABS a dýhy. Pro olepovací stroje Holzher. Za zajímavé ceny.
  Prohlášení výrobce máme k dispozici.
 • Poradenský i technický servis k dispozici, stejně jako technické a bezpečnostní listy.

Informujte se u nás, vyzkoušejte.